ISIDORUS komputery
Dzisiaj jest piątek, 19. lipca 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Oprogramowanie
Internet
Powrót Powrót
Nový křesťanský portál na českém internetu Drukuj
niedziela, 25 maja 2008, 12:49
Dodał: (Admin)
Aktuální zpravodajství z České republiky, Slovenska, Vatikánu a dalších zemí světa nabízí již tři týdny nový křesťanský zpravodajský portál AveMaria.cz.

Ikonka nového portálu
Ikonka nového portálu
AveMaria.cz
Cílem nového zpravodajského portálu AveMaria.cz je upozorňovat také na různé zajímavé události, které se dějí v křesťanských organizacích nejen v České republice a na Slovensku. Součástí stránek jsou aktuální videozprávy, které web nabízí ve spolupráci s italským zpravodajským projektem H2Onews.org. Na obsahu stránek se mohou podílet také sami čtenáři. K dispozici je také kalendář událostí, diskuzní fórum a fotogalerie.

Projekt křesťanského zpravodajského portálu AveMaria.cz je pokusem nabídnout prostor pro zpravodajství, které na jiných zpravodajských portálech na internetu nenajdete. „Mnoho událostí a akcí je popsáno jen na internetových stránkách pořádajících organizací a za hranice těchto webů se nedostanou,“ říká zakladatel zpravodajského portálu Pavel Siuda z Ostravy a dodává, že AveMaria.cz si klade za cíl zveřejňovat zprávy o diecézních, děkanátních nebo farních akcích, které alespoň částečně přesahují do jiných regionů. K tomuto účelu má sloužit zejména kalendář událostí, kde může na jeden kalendářní den zobrazovat neomezený počet akcí.

Proč AveMaria.cz? „Dlouho jsem hledal srozumitelný název domény pro křesťanský zpravodajský portál a zjistil jsem, že česká doména pro spojení Ave Maria je snad jediná na světě, která ještě není zaregistrovaná. Doménu www.avemaria.cz jsem pro tento účel zablokoval v prosinci loňského roku a letos v mariánském měsíci se podařilo portál AveMaria.cz spustit,“ sdělil Pavel Siuda, který se domnívá, že vzhledem k významu slov bude také všem čtenářům na první pohled zjevné, že se jedná o portál, který dává prostor zprávám především z katolického prostředí. Nedílnou součástí webu jsou také odkazy na internetové stránky s křesťanskou tematikou, které jsou postupně doplňovány.

tisk.cirkev.cz
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01576495