ISIDORUS
Konkurs wakacyjny ze św. Izydorem (wyniki konkursu!) Drukuj
poniedziałek, 14 lipca 2014, 15:33
Dodał: (Admin)
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie wakacyjnym organizowanym przez Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s. (Stowarzyszenie św. Izydora z Sewilli) oraz grupę "Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem" nt. „Jestem Katolikiem! Jestem cząstką Kościoła!” W okresie wakacji dużo podróżujemy lub poświęcamy czas na zwiedzanie ciekawych miejsc, a wśród nich jest na pewno wiele obiektów czy miejsc związanych z Kościołem, np. sanktuaria, kościoły, kapliczki, krzyże przydrożne itp. W związku z tym zachęcamy do podzielenia się swoimi przeżyciami związanymi z odwiedzinami tych miejsc. Pracą konkursową może być: - fotografia cyfrowa wykonana telefonem komórkowym, tabletem lub aparatem fotograficznym - fotografia drukowana - rysunek lub obrazek wykonany dowolną techniką - opowiadanie, przemyślenia itp. - wiersz lub inne „dzieło” literackie

WYNIKI KONKURSU:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie wakacyjnym. Spośród osób, które nadesłały własne prace nagrodziliśmy następujące: BARTOSZ Jedynak, MAGDALENA Marek, ANNA Pawlak oraz DARIUSZ Piechaczek Powyższe osoby prosimy o przesłanie na adres redakcji adresu korespondencyjnego w celu przesłania nagród.
REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs rozpoczyna się dnia 14.07.2014 i trwa do 5.09.2014 r. (do północy) 2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy Internauci. 3. Prace powinny być przysłane e-mailem na adres: konkurs@isidorus.net lub pocztą tradycyjną na adres:

„Portal Świętego Izydora” skrytka pocztowa 59 57-350 Kudowa-Zdrój

4. W mailu autor musi podać swoje imię i nazwisko oraz rok urodzenia. 5. Nagrody zostaną przydzielone zwycięzcom, których wyłoni jury składające się z członków Stowarzyszeni św. Izydora z Sewilli (CSIH, o.s.) 6. Nagrodami w konkursie są książki ufundowane przez wydawnictwa „Serafin”, „Bernardinum”, „Esprit”, „AA” oraz drobne podarunki ufundowane przez firmę „Prospectum s.r.o.” 7. W konkursie zostanie nagrodzonych 15 osób. 8. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 15.09.2014 r. na łamach Portalu św. Izydora oraz na Facebooku w grupie „Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem”. 9. Uczestnik zgłaszający się do konkursu jednoznacznie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s. i organizatora dla celów przeprowadzenia konkursu. Zasady dotyczące prac fotograficznych: 1. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest równoznaczne z oświadczeniem Uczestnika, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe do tych fotografii i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw. 2. W przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Uczestnik jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii i móc na żądanie Organizatora przedstawić taką zgodę na piśmie. 3. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest równoznaczne z udzieleniem przez Uczestnika zgody na prezentowanie zgłoszonych fotografii na stronach internetowych należących do Organizatora Konkurs odbywa się przy okazji dołączenia do Grupy Facebookowej "Jestem dumny z tego, że jestem katolikiem" ponad 20 000 osób. Jeżeli jeszcze nie jesteś członkiem tej grupy, zapraszamy - dołącz do nas: