ISIDORUS film i muzyka
Dzisiaj jest piątek, 19. lipca 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Film
Muzyka
Powrót Powrót
Česká premiéra filmu Bella Drukuj
piątek, 22 maja 2009, 16:04
Dodał: (Admin)
V Ostravě se v neděli 24.5. uskuteční česká premiéra filmu Bella, který vypovídá o ochraně nenarozeného života. Snímek je postupně distribuován v dalších evropských zemích.

Bella
Bella
Představitel hlavní role, Eduardo Verastegui, je bývalým zpěvákem mexické chlapecké skupiny Kairo a hercem telenovel. Před svou konverzí vystupoval také v klipu Jennifer Lopez. Pr mnohé byl jako Brad Pitt Latinské Ameriky.

Nyní vydává svědectví o konverzi, je velkým aktivistou ochrany nenarozeného života, hovoří o hodnotách rodiny a o novém pohledu na přistěhovalce z Latinské Ameriky. Zaměřuje se na důležitost jakou hraje rodina a úzké rodinné vazby v těchto kulturách, na sociální problematiku přistěhovalců, zdůrazňuje důstojnost žen v porovnání s chápáním ženy jako objektu apod.

V rámci podpory křesťanských europoslanců během kampaně do Evropského parlametu spoluorganizuje prezentaci filmu Bella za účasti Eduarda Verasteguiho V ČR asociace Nové ženy pro Evropu (NWFE). V ČR je film prezentován pod záštitou europoslankyně Zuzany Roithové ve spolupráci s TV NOE, Sdružením Telepace a Centrem pro rodinu a sociální péči v Ostravě. Na Slovensku je akce realizována pod záštitou europoslankyně Anny Záborské ve spolupráci s TV LUX.

Na Slovensku je snímek promítán od 22.5. do 24.5. V Ostravě bude prezentace 24.5. před Galavečerem díků TV NOE od 16.00 hodin v kině Vesmír, potom Eduardo Verastegui vystoupí i v rámci Galavečera. Herec navštíví i Čenstochovou v Polsku.Film Bella v Evropě

Film byl představen začátkem března v Evropském parlamentu (EP) během Evropského kongresu mladých pod záštitou španělského europoslance Jaime Majora Oreji. Bylo možné osobně se sejít s Eduardem Verasteguim a distributory filmu. V Evropě film zatím distribuovaný nebyl, mimo Španělska, kde byl promítán loni.

Promítání v EP mělo pozitivní ohlasy, a tak došlo k jeho distribuci v Evropě. Film získal šest filmových cen, mezi nejvýznamnější patří ocenění z Mezinárodního filmového festivalu v Torontu v roce 2006 "People's choice award".


Stránky filmu Bella zde.
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01859188