ISIDORUS kultura i media
Dzisiaj jest sobota, 22. czerwca 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Wydarzenia kulturalne
Rozgłośnie radiowe
Telewizja
Internet
Powrót Powrót
Między ziemią a niebem Drukuj
niedziela, 20 kwietnia 2008, 0:00
Dodał: (Admin)
Transmisja Modlitwy „Anioł Pański” z Watykanu. Wspólnie z Papieżem Benedyktem XVI i wiernymi zgromadzonymi na Placu Świętego Piotra uczestniczymy w modlitwie „Anioł Pański”. Niedzielne spotkanie z Ojcem Świętym rozpoczyna rozważanie, będące nawiązaniem do niedzielnego czytania z Ewangelii. W rozważaniach Papież często wskazuję na bieżące problemy społeczne i narodowe. Spotkanie kończy wspólna modlitwa „Anioł Pański”. Podczas niej w dolnej części ekranu wyświetlany jest polski tekst modlitwy.W programie - Serwis Informacyjny - najświeższe informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie. Ciekawe wydarzenia kościelne i społeczne, akcje charytatywne i przedsięwzięcia non profit. Nowinki i spostrzeżenia. Aktualne wydarzenia z życia Stolicy Apostolskiej. Wspólne akcje Ekumeniczne oraz wydarzenia poruszające opinie publiczną na całym świecie, w tym także dotyczące innych religii i wyznań.

W programie także komentarz do aktualnych wydarzeń społecznych z minionego tygodnia, czyli "Debata w Studio". Komentarze i opinie z punktu widzenia wiary i nauczania Kościoła Katolickiego. Otwartość i różnorodność opinii gwarantują zapraszani do debat i rozmów goście prezentujący odmienne stanowiska „za i przeciw”. Stałym gościem programu jest rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, informujący o aktualnych wydarzeniach w Kościele w Polsce oraz o stanowisku Episkopatu Polski w aktualnych sprawach.

Standardem naszego programu jest obecność w Internecie – emisja „Live” za pośrednictwem serwisu WWW.iTVP.pl . Możesz oglądać nas na ekranie komputera. Walorem tej formy uczestnictwa jest dłuższa emisja programu w Internecie. Zawsze po zakończonej emisji „Między ziemią a niebem” w telewizorze, możesz nas oglądać jeszcze przez 10 minut w WWW.iTVP.pl.Chcesz wiedzieć co się dzieje w Kościele w Polsce i na świecie oglądaj „Między Ziemią a Niebem”.


TVP1, Niedziela, godz. 11:50
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01870417