ISIDORUS kultura i media
Dzisiaj jest sobota, 22. czerwca 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Wydarzenia kulturalne
Rozgłośnie radiowe
Telewizja
Internet
Powrót Powrót
Katolickie Radio Podlasie Drukuj
niedziela, 1 lutego 2009, 23:22
Dodał: (Admin)
Katolickie Radio Podlasie to największa rozgłośnia w środkowej części wschodniej Polski. Istniejemy od lipca 1992 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować własny, oryginalny styl kontaktu ze słuchaczami, który sprawia, że jesteśmy nie tylko największym, ale także najczęściej wybieranym przez odbiorców medium lokalnym na terenie byłych województw bialskopodlaskiego i siedleckiego. Codziennie, ze studia centralnego w Siedlcach, emitujemy ponad 17 godzin programu informacyjno - muzycznego, przeznaczonego przede wszystkim dla słuchaczy w wieku 30 - 60 lat.W naszym programie mówimy przede wszystkim o sprawach, które dotyczą mieszkańców regionu. Oprócz suchych informacji przygotowujemy także relacje dźwiękowe, reportaże i inne - coraz rzadziej spotykane na antenach stacji lokalnych - formy przekazu radiowego. Gramy muzykę pop. Program radia jest dobrze słyszalny w promieniu 100 km od nadajnika w Chotyczach k/ Łosic, czyli na obszarze pomiędzy Białymstokiem, Warszawą i Lublinem, jednak podstawową grupę naszych odbiorców stanowią mieszkańcy dawnych województw siedleckiego i bialskopodlaskiego. Łącznie, w zasięgu programowym stacji mieszka około 650 tysięcy ludzi powyżej 15 roku życia.

Ogólnopolskie badania słuchalności stacji radiowych "Radio Track" prowadzone przez SMG/KRC Polska, potwierdzone badaniami konsumenckimi firmy Claritas pokazują, że 15% mieszkańców, przynajmniej przez cztery dni w tygodniu słucha głównie Radia Podlasie. Z naszymi słuchaczami utrzymujemy stały kontakt. Radio Podlasie ma najbardziej rozbudowaną w regionie strukturę zdobywania informacji. Oprócz studia w Siedlcach posiadamy osiem redakcji terenowych w największych miejscowościach środkowej części wschodniej Polski.

Jako rozgłośnia katolicka rozumiemy, że naszą misją jest promocja tradycyjnych wartości we współczesnym świecie. Czy potrafimy sprostać takiemu zadaniu? Chyba tak. Pomimo tego, że nie działamy w sieci Radia Plus, ani w strukturach Radia Maryja, jesteśmy jedną z najpopularniejszych rozgłośni katolickich w kraju. Dlaczego? Proszę nas słuchać. Nadajemy na częstotliwości 101,7 FM oraz 106,0 FM.


Słuchaj Radia Podlasie on-line:

kliknij, aby słuchaćGłówna Siedziba Rozgłośni

ul. Bpa Świrskiego 56
08-110 SiedlceDyrektor Rozgłośni - ks. Sławomir Kapitan
Strona internetowa rozgłośni:

www.radiopodlasie.pl
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger


Waszym zdaniem: Dodaj komentarz Zobacz wszystkie (0)
Aby dodać komentarz, proszę się zalogować.
Logowanie:
Użytkownik: Hasło: Pamiętaj!   
   Zarejestruj się
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy.

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.02310800