ISIDORUS wydawnictwa
Dzisiaj jest sobota, 13. lipca 2024    
Logowanie | RejestracjaIndeks książek wg autorów Zabawka BogaPokonać szatana. Egzorcysta czy psychiatra?7 Tajemnic Spowiedzi SentencjeCzwarta tajemnica Fatimska?Europo nie możesz żyć bez BogaKomentarz do ksiąg Nowego TestamentuKomentarz do ksiąg Starego TestamentuKomentarz do EwangeliiZobacz pozostałe WydawnictwaRafael TYNIEC WAM Wyd. Karmelitów Bosych ZnakZobacz pozostałe Księgarnie internetoweGloria24.plZobacz pozostałe Księgarnie w miastachCzęstochowa Bydgoszcz Gniezno Katowice Kielce Kraków Lublin Łódź Olsztyn Opole Poznań Szczecin Toruń Warszawa Wrocław Powrót PowrótTYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów

TYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów

Wydawnictwo Benedyktynów Tyniec od początku swego istnienia stara się przedstawiać i promować najciekawsze teksty z tradycji duchowej chrześcijaństwa czerpiącej obficie z doświadczenia mnichów.


Na profil Wydawnictwa składają się przede wszystkim poszczególne serie wydawnicze: związane z przekazem doświadczenia duchowego mnichów (Źródła monastyczne, Z tradycji mniszej), z tematyką biblijną (Czytając Pismo Święte), z liturgią (Modlitwa Kościoła) oraz seria prezentująca odrębność i pokrewieństwa różnych Kościołów (Duchowość Wschodu i Zachodu).


Oczywiście nie ograniczamy się tylko do wspomnianych serii. Napływ współczesnych, atrakcyjnych dla dzisiejszego czytelnika tekstów spowodował rozrastanie się strefy Wydawnictwa nazywanej u nas popularnie Poza seriami. Znajdują się w niej publikacje z zakresu teologii biblijnej, teologii duchowości, historii, duchowej beletrystyki, sztuki i poezji. Podejmowane są tu zagadnienia życia duchowego, modlitwy, życia wspólnot zakonnych i całego Kościoła. Nie brakuje w tej kategorii zarówno prac naukowych, jak i lekkich, pełnych humoru tekstów.


Mam nadzieję, że znajdą Państwo w naszej ofercie, coś „tylko dla siebie”, że nasze książki będą zarówno źródłem wiedzy, jak i pomocą w rozkwicie duchowym, czego wszystkim nam życzę.

/Dyrektor Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec/


Dane teleadresowe:
Benedyktyńska 37
30-398 Kraków (Polska)
Telefon: +48 12 688 52 90
Fax: +48 12 688 52 91
Web: www.tyniec.com.pl
E-mail: wydawnictwo@tyniec.com.pl
Nowości wydawnicze
Sczaniecki Paweł, OSB "Msza po staremu się odprawia"

Sczaniecki Paweł, OSB
"Msza po staremu się odprawia"

Cena: 32,00 zł
Anna Świderkówna "Od bogów pogańskich do Boga żywego"

Anna Świderkówna
"Od bogów pogańskich do Boga żywego"

Cena: 14.00 zł
o. Leon Knabit OSB, o. Joachim Badeni "Sekrety Mnichów"

o. Leon Knabit OSB, o. Joachim Badeni
"Sekrety Mnichów"

Cena: 24.90 zł

o. Leon Knabit OSB - "Być wielkim jak dziecko"o. Leon Knabit OSB - "Medytacje o starości"Barbara Szczepanowicz - "Kuchnia biblijna"o. Leon Knabit OSB - "Ojciec Leon naucza o rodzinie"

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.03159999