ISIDORUS prasówka
Dzisiaj jest poniedziałek, 15. lipca 2024    
św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z dzienników
Z tygodników
Z miesięczników
Z dwumiesięczników
Z kwartalników
Powrót Powrót
Magazyn Familia na styczeń Drukuj
niedziela, 4 stycznia 2009, 16:55
Dodał: (Admin)
Początek nowego roku zwykle przynosi ze sobą zmiany. Jest zachętą do podejmowania radykalnych decyzji, które często mogą zrewolucjonizować nasze życie. Dorota Chotecka-Pazura i Radosław Pazura specjalnie dla nas opowiadają jak sakrament małżeństwa wpłynął na ich wzajemne relacje oraz co zmieniło się od tego czasu w ich podejściu do wiary i codziennych problemów. Nieodłącznym elementem małżeństwa jest sfera erotyczna. W wywiadzie ze specjalistą w dziedzinie aktu małżeńskiego o. Ksawerym Knotzem polemizujemy ze stereotypem seksu po katolicku.W styczniowym „Magazynie Familia” pochylamy się również nad problemem przemocy w szkole. Młodzież sama najlepiej dostrzega przejawy agresji i przemocy wśród rówieśników, jednak to zadaniem rodzica jest interweniować w sytuacji zagrożenia. Pokazujemy, na co szczególnie należy zwrócić uwagę.

Gościmy w domach polskich żołnierzy, którzy służyli w Iraku, Afganistanie i Syrii. Dzielą się z nami wspomnieniami z frontu oraz rodzinnymi troskami związanymi z ich nieobecnością w najważniejszych chwilach z życia rodzin. Losy naszych przodków i bliskich mogą być świetnym materiałem na powieść. Pomysł wcielił w życie Jerzy Stuhr. Prezentuje sagę „Stuhrowie. Historie rodzinne” swojego autorstwa.

Ponadto jak zwykle solidna porcja praktycznych porad, sposoby na udany karnawał oraz psychozabawa „Jaką jesteś teściową?”.Zapraszamy: www.magazynfamilia.pl
Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.03499603