ISIDORUS prasówka
Dzisiaj jest piątek, 19. lipca 2024    
Logowanie | RejestracjaNajnowsze:
Z dzienników
Z tygodników
Z miesięczników
Z dwumiesięczników
Z kwartalników
Powrót Powrót
Niepowtarzalny e-book „Ojca Leona słów kilka” Drukuj
piątek, 20 kwietnia 2012, 12:00
Dodał: (Admin)
Mamy dla Was kolejną, ciekawą propozycję i, co więcej, jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam. Wraz z ojcem Leonem przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. Zapewne większość z Was czyta książki autorstwa ojca Leona, a skoro do nas zaglądacie, można przypuszczać, że śledzicie wpisy na blogu oraz filmy.

Tym razem nie będzie to kolejny film, ale coś o wiele bardziej niezwykłego. Chcielibyśmy każdemu z Was wysłać wyjątkowy i niepowtarzalny e-book autorstwa ojca Leona. Wyjątkowy – bo dotychczas nigdzie nie publikowany w całości.


Niepowtarzalny – bo są to zebrane i opracowane w formie książkowej kolejne odcinki z serii „Ojca Leona słów kilka”, które zapewne dobrze znacie z naszego serwisu. Tym razem to już nie filmy, ale krótkie felietony, poruszające najważniejsze sprawy i problemy codziennego życia, bliskie każdemu z Was, a dzięki temu, że są teraz w jednej publikacji, zawsze można do nich wrócić w razie potrzeby.
Jak otrzymać e-booka?

To bardzo proste. Wystarczy zapisać się do newslettera PS-PO.

W górnym okienku należy wpisać swój adres mailowy, poniżej kod zabezpieczający (ciąg liter, które się pojawią). Na koniec proszę nacisnąć przycisk „Confirm”. Wówczas na Waszą skrzynkę mailową zostanie przesłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, który należy otworzyć, a następnie w tym samym e-mailu otrzymacie osobny link – bezpośrednio do książki.


To jednak nie wszystko. Każdego dnia, bezpośrednio na skrzynkę, będziecie otrzymywać wszystkie nowości, artykuły, filmy, informacje, które pojawiają się w naszym serwisie, w tym oczywiście nowe wpisy na blogu oraz linki do filmów z udziałem ojca Leona. To najlepszy i najwygodniejszy sposób, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w naszym serwisie.


Oczywiście, w każdym momencie istnieje możliwość rezygnacji z subskrypcji (wypisania z listy można będzie dokonać zawsze, klikając na samym dole emaila w link unsuscribe now).

Wszyscy nasi obecni subskrybenci również otrzymają maila z linkiem, dzięki któremu będą mogli pobrać tego niezwykłego e-booka.


Mamy nadzieję, że nasz kolejny pomysł spodoba się Wam i spotka się z zainteresowaniem. W końcu książki ojca Leona rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wy macie okazję otrzymać e-booka, który nigdy nie był publikowany w całości, jako pierwsi. A zatem – zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury.
źródło: PSPO - poważne sprawy, poważne odpowiedzi


Ludzie onet.pl Digg Del.icio.us Technorati Wykop Śledzik Blip Flaker Facebook Tweeter Google Bookmarks Pinger

Na skróty:

Polecamy:

Stopka wydawnicza:

© 2002-2015 Chrześcijański Portal Świętego Izydora
Patrona Internetu i Internautów, ISSN 1803-1285
Wydawca:
Consociatio S. Isidori Hispalensis, o.s.
Redaktor naczelny:
Tomasz Adam Kaniewski
Adres redakcji:
Redakcja Portalu św. Izydora,
skrytka pocztowa 59,
57-350 Kudowa Zdrój
Konto bankowe:
Fortis Bank Polska, O/Wrocław
73 1600 1156 0004 0601 7389 6080
Projekt i wykonanie:


Česká verze Wersja polska

0.01964592